Bærekraftige merkevarer

Fremtidens vinnere er bærekraftige. Vi hjelper deg å nå forretningsmålene dine gjennom å gjøre merkevaren din attraktiv, relevant og bærekraftig. Vi hjelper deg å finne ut hvor du skal, og hvordan du kommer dit. Med historiefortelling og design sørger vi for at du får med deg folk på veien.

Design

  • Webdesign
  • Visuelle identiteter
  • Magasindesign
  • Emballasjedesign

Strategi

  • Strategisk rådgiving
  • Navneutvikling
  • Konseptutvikling
  • Brukerundersøkelser

Innhold

  • Tekst
  • Foto
  • Illustrasjon
  • Animasjon

Utvikling

  • Frontendutvikling
  • Backendutvikling
  • Tilpasning av servere
  • Søkemotoroptimalisering
  • Analyse og testing
Sip 2

Sidsel Pettersen

Daglig leder, prosjektleder og partner

913 51 071
sidsel@innoventi.no

Hip

Hilde Pedersen

Art director, grafisk designer AMG og partner

91 35 41 07
hilde@innoventi.no

Hto

Håvard Tørå Olsen

Senior Interaksjonsdesigner AMG og partner

99 25 46 11
hto@innoventi.no

Kmh

Kristin Maria Huseby

Utvikler og partner

97 54 97 04
kristin@innoventi.no

Alf

Alexander Fjelldal

Senior grafisk designer AMG og partner

99 60 83 48
alexander@innoventi.no

Aiy

Ailinn Ytterdal

Grafisk designer

92 42 06 10
ailinn@innoventi.no

Sta

Ståle Almenning

Rådgiver

93008980
stale@innoventi.no